Skutečně nádherná! Nevěsta Paris Hilton vyrazila dech, její šaty byly jako z pohádky

- Komerční sdělení -aktuality

Hvězda televizních reality-šou, která se svým jménem a popularitou dokázala vybudovat vlastní impérium, se ve čtvrtek 11. listopadu provdala za podnikatele Cartera Reuma. Zatímco první zprávy a fotografie neukázaly téměř nic, za pár hodin vybraná média přinesla exkluzivní fotografie nevěsty. A opravdu, byla opravdu nádherná.

Módní styl Paris Hiltonové byl v minulosti často zpochybňován a mnohdy kritizován. Blondýnka měla slabost pro okázalé a občas přímo kýčové módní kousky. Možná i proto výběr svatební róby pořádně překvapil širokou veřejnost. Model z dílny ateliéru Oscar de la Renta byl překvapivě decentní s dlouhými rukávy a stojáčkovým límcem. Masivní sukni zdobily našívané detaily z krajky připomínající lupeny a listy květin, ty se objevily i na lemu závoje. Samotný závoj o délce několika metrů sahal až k zemi.

„Strávili jsme měsíce navrhováním mých šatů s úžasnými návrháři Oscarem de la Renta, Fernandem Garciem a Laurou Kim,“ citoval Hiltonovou známý módník Vogue. „Líbí se mi, jak to dopadlo. Chtěla jsem něco, co by bylo nadčasové, elegantní, šik a ikonické, as výsledkem jsem opravdu spokojená,“ komentovala.

Faktem je, že šlo o přímo čarokrásné svatební šaty, které slavná blondýnka doplnila půvabným účesem se zvlněnými vlasy na jedné straně a bezvadným líčením. V něm dal vizážista Steven Tamimba důraz na zvýrazněné oči a rty, ale celkově působil make-up velmi přirozeně. „Šaty byly skutečné mistrovské dílo, nechtěli jsme je nijak přehlušit. Uchovali jsme čistý a jednoduchý vzhled,“ komentoval pro portál Vogue.com.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek