Tento postoj zničí váš vztah s dotyčným mužem: Víte, kdy se narodil váš partner?

- Komerční sdělení -aktuality

Nejvíce záleží na tom, jak se ve vztahu oba chováte. Protože právě vaše chování může hodně zachránit, nebo naopak zcela zničit. Jak jste na tom?

Čtěte také: Dospívající syn vykřičel před celou rodinou něco, za co jsem se styděla: Ačkoli na to neměl právo, měl pravdu

Beran
Muž narozený v tomto znamení nemá rád rutinu a proto se jí společně snažte vyhnout. Pokud nechcete, aby jste ho časem omrzela, vymýšlejte nová dobrodružství a výzvy co nejčastěji. Rád se směje, tak se i vy uvolněte a užijte si život po jeho boku.

Býk
Vztah s Býkem vyžaduje trpělivost a pevné nervy. On totiž nesnáší, když má pravdu někdo jiný. Má pocit, že on sám je téměř neomylný a kromě toho je i pořádně tvrdohlavý. Pokud se nedějí věci podle něj, dokáže se chovat jako velké dítě.

Blíženec
Blíženec má problém s tichou domácností a nedostatečnou komunikací z vaší strany. On sám rád všechno a často rozebírá, proto pro něj ticho z vaší strany znamená něco nepochopitelné.

Rak
Muž ve znamení Raka je alergický na ženy, které se chovají, jako by je nic nezajímalo. On totiž rád a často dává najevo své emoce, proto, pokud jste chladná pravděpodobně u něho nezabodujete.

Lev
Lev je muž s mimořádně vysokým egem a proto je alergický na ženy, které mu jeho ego snižují nebo neprojevují žádnou pozornost. Chladné ženy ani v případě Lva neuspějí, protože on potřebuje cítit to, že ho dotyčná obdivuje a respektuje.

Panna
Panna miluje soukromí a proto muži v tomto znamení překáží jen jedna věc, kterou je právě přílišné odhalování soukromí na veřejnosti. Pokud je žena vždy a všude v centru pozornosti, Panna ztratí zájem.

Mohlo by vás zajímat: Nejvěrnější manželé se narodili v těchto čtyřech znameních: Je mezi nimi i ten váš?

váhy
Miluje klid a vyhýbá se jakémukoli problému, či konfliktům. Pokud patříte k ženám, které mnoho a často řeší maličkosti, muž v tomto znamení při vás dlouho nevydrží.

štír
Tento muž má problém s omlouváním se a proto se může stát, že se mnohdy raději vzniklému konfliktu vyhne. Kromě toho nemá rád lži, proto někdy stačí jen jedno malé a už vám nebude věřit.

střelec
Střelec má potřebu říkat vždy to, co si v danou chvíli myslí. Proto se ho nesnažte stopovat a určovat mu, co má v jaké situaci říct, nebo jak má zareagovat. Miluje totiž svobodu a na tu nedá nikdy dopustit.

Kozoroh
Muž ve znamení Kozoroha má své hranice a zásady, které jsou alfou a omegou všeho. Zakládá si na tom, aby bylo vše na svém místě a proto to se změnami příliš nepřehánějte.

Vodnář
Muž Vodnář se snaží vyhýbat scénám a slzám. Pokud patříte k ženám, které rády dělají ze všeho drama, tak raději zvolněte tempo. Pohoda je to, na čem si tento muž zakládá.

Inspirujte se: sebevědomého muže a gentlemana vychováváte pouze vy sama: Díky tímto krokem se vám to podaří

ryby
Ryba potřebuje na všechno čas a nesnáší shon, či jakékoliv přehnané organizování věcí. Muž v tomto znamení dělá vše s přehledem, v klidu a tehdy, když se mu chce.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek