Znáte masážní váleček na pleť? Vyzkoušeli jsme ho

- Komerční sdělení -aktuality

Trápí vás kruhy pod očima a unavená pleť? Kosmetický průmysl neustále přináší novinky na trh. Tentokrát se mimořádně populárními staly tzv. face roller, masážní váleček na pleť a kámen gua sha. V kombinaci s pleťovou péčí dodávají pleti zdravý a krásný vzhled. Znásobují účinek krémů, pleťových sér a olejů díky příjemné masáži pokožky. Zlepšují krevní oběh, zmírňují napětí obličeje, snižují otoky obličeje, mají zpevňující účinky na pleť, zmírňují často problematické kruhy pod očima a mimo jiné přinášejí relaxační účinky.

Foto: pinterest.com
Testovali jsme v redakci

Jak milovnici různých beauty rituálů jsem si nenechala promarnit šanci vyzkoušet aktuální trend v doplňkové péči o pleť – masážní váleček na pleť. Konkrétně se jednalo o masážní váleček Chi Facial Roller Holistic Silk se dvěma stranami.

Foto: Viera Horňáková, redakce Svět ženy
Větší strana válečku je určena na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší strana válečku je vhodná na masáž očního okolí, horní kontury rtů nebo nosní části. Na výběr jsem měla z několik přírodních kamenů. Podle popisu, který je na stránce Beauty Secret uveden, jsem si vybrala kámen Aventurín. Pokud věříte na sílu vzácných kamenů, stačí si vybrat podle jednotlivých účinků. Oblíbenými kameny jsou také růženín, jadeit či ametyst.

Doba užívání: 3 týdny, každý den ráno a večer přibližně 5 – 10 minut po dvojitém čištění pleti a aplikaci séra.

výsledek:

výrazné zmenšení otoků
zvýraznění linií a kontur obličeje
zlepšení elasticity pleti
příjemný relax a uvolnění
svěží vzhled pleti díky masáži vychlazeným válečkem
Tip od Beauty Secret:

Pleť masírujte opakovanými pohyby. Začínáme na spodní části obličeje, a to od krku a brady postupně postupujeme směrem nahoru. Každou linii přejděte 3krát a potom se posuňte směrem k nosu a na čelo. Na masáž okolí očí použijte menší váleček.

zajímavost:

Víte proč je třeba masírovat směrem ven? Jen tak pomůžete odvést z pokožky lymfatickou tekutinu, která má tendenci se v pokožce usazovat a způsobovat otoky očí.

Populární masážní váleček na pleť, tzv. face roller můžete najít iu známých beauty blogerek.

Foto: IG @ smartbeauty.sk, @alexfranova, @clear_skin_with_sona

Face roller, masážní váleček na pleť

Je skvělý pomocník, pokud vás trápí vzhled unavené pleti. Tím, že masíruje pokožku a svaly obličeje, krku a očí, zlepšuje krevní oběh, zmírňuje otoky a stimuluje tvorbu kolagenu. Vaše pleť díky válečku bude vypadat rozzářenější.

Tip: je velmi vhodný i při masáži krku a odstraňování dvojité brady


Tip redakce: Mimo jiné můžete vyzkoušet i masážní pistoli.


Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek