S výměnou stěračů na jaře neotálejte – buďte připraveni

- Komerční sdělení -aktuality

Špatně fungující stěrače nás, ale i ostatní, mohou ohrožovat na životě. Pokud vás zastihne silný déšť nebo jedete po prašné cestě a potřebujete setřít okna, potřebujete mít stěrače v dobrém stavu. A to vždy a za každého počasí. Pokud jeví známky zhoršené funkce, bude dobré je okamžitě vyměnit. Nejlepší období je tedy jaro. Jak jsou na tom vaše stěrače? Nepotřebují vyměnit?

Kdy je ten správný čas pro výměnu stěračů

Jak už jsme zmínili, nejvhodnější čas pro jejich výměnu je jaro. Jedná se o období, které následuje ihned po zimě. A jak jistě víte, zima je nepříznivá snad ke každé části auta, což platí i pro stěrače. Pryž na lištách z důvodu mrazu a soli začne být zničena a zhoršuje se její funkce. 

Jedná se tedy o nejlepší čas pro výměnu. Pokud ale sledujete, že stěrače, nehledě na roční období, začnou špatně stírat, zanechávají mokré pruhy, kapky, či poskakují, aniž byste jeli vysokou rychlostí, raději nečekejte a vyměňte je. Vyhnete se tak nepříjemnostem a sníženému vidění. 

Ceny a zase ty ceny

Dnešní doba přeje finančně jen málokomu, a tak se pravidelně díváme po co nejlevnějších produktech. Je to normální a každý z nás se snaží ušetřit každou korunu. Jsou ale výjimky, kde by se opravdu šetřit nemělo, jinak brzy zjistíte, že jste ušetřili, ale jen chvilkově. Koupit ty nejlevnější stěrače se nemusí vyplatit. Pryž nemusí být tak kvalitní a vydržet může klidně jen pár měsíců. Nakupovat nemusíte ani stěrače, které jsou nepřiměřeně předražené. Najdete si zlatý střed a nejlépe však stěrače značkové. U těch je jistota vždy vysoká.

Autodoplňky-obchod.cz je internetový, ale i kamenný obchod, kde máte široký výběr, a především za rozumné ceny, které nezruinují rodinný rozpočet. Navíc zde nakoupíte značkové stěrače, které vydrží. A pokud s vozem nevyjíždíte každý den a parkujete jej v garáži, stěrače mohou vydržet i několik let. 

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek